Kripto Para

Futbol Efsanesi Messi, Çokça Bu Token’den Aldı: Fiyatı 4x Yaptı!

Fransız kulübü Paris Saint Germain’e imza atan ünlü futbolcu Lionel Messi’nin anlaşma paketinin içinde taraftar token’lerinin de olduğu belirtiliyor.  İki yıllık anlaşmanın, kulübün büyük miktarda kripto fan tokenini içerdiği söyleniyor.  Lionel Messi, Paris Saint-Germain ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Açıklanmayan anlaşmanın “çok sayıda” PSG fan tokeni içerdiği söyleniyor. Ayrıca son bilgilere göre, Lionel Messi çok sayıda token aldı bile… Bu haberle PSG fan tokeninin fiyatı güçlü bir artış yaşadı.

Lionel Messi, çok sayıda PSG fan token aldı!

Reuters’in bir haberine göre, Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain ile iki yıllık bir sözleşme için imza bonusunun bir parçası olarak Lionel Messi, kulübün PSG taraftar tokenlerinden “çok sayıda” alacak. Lionel Messi, Paris Saint-Germain ile iki yıllık sözleşme imzaladı. Açıklanmayan anlaşmanın “çok sayıda” PSG fan tokeni içerdiği söyleniyor.

Paris Saint-Germain yaptığı açıklamada, PSG tokenlerinin Messi’nin “hoşgeldin paketinin” veya oturum açma ücretinin bir parçası olduğunu ve önde gelen spor taraftar token platformu Socios.com tarafından sağlandığını söyledi. Anlaşmanın kesin detayları açıklanmasa da kulüp, Messi’nin “çok sayıda” token aldığını belirtti. 

PSG tokenleri, söylentilerden bu yana 4x’ten fazla arttı!

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere PSG tokenleri, taraftarlara oyunlardan önce soyunma odası duvarında bir motivasyon mesajı seçmek ve sezonun hedefi veya kulübün sezon sonu ödüllerinin kazananları gibi önemli kulüp kararlarını oylamak dahil olmak üzere çeşitli avantajlara erişim sağlar. Ek olarak, token sahipleri, önümüzdeki haftalarda ve aylarda planlanan daha da heyecan verici avantajlarla birlikte, takımın oyuncularından benzersiz, kişisel görüntülü aramalar da deneyimlediler.

2019’daki lansmanından bu yana, diğer birçok büyük Avrupa futbol takımı, Socios.com aracılığıyla kendi taraftar tokenlerini piyasaya sürdü. Ocak ayında AC Milan, tokenler sunan en son takım oldu ve token sahipleri için VIP ödüllerine, promosyonlara ve diğer benzersiz deneyimlere erişim sözü verdi. Haziran ayından bu yana, PSG tokeninin değeri, futbol efsanesinin Paris Saint-Germain’e transfer olacağına dair söylentiler arasında dört katından fazla arttı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu